Payback

Payback

Payback to dość wyjątkowy program lojalnościowy. Zwykle bowiem programy lojalnościowe obejmują jedną sieć sklepów. W tym przypadku partnerami tego programu jest wiele sieci zarówno sklepów, jak i punktów usługowych.  Program Payback jest również jedynym program lojalnościowym tego typu obejmującym sklepy internetowe.

Na czym polega Payback?

Każdy uczestnik programu otrzymuje specjalną kartę, na której można gromadzić punkty. Punkty te otrzymuje się kupując produkty i usługi u partnerów programu. Do karty dołączony jest katalog, w którym określono, jakie produkty są premiowane, oraz ile punktów można otrzymać za wydanie określonej kwoty.

Uczestnicy programu Payback otrzymać mogę wiele nagród, kuponów rabatowych, czy bonów podarunkowych. Jest to zależne od ilości zgromadzonych punktów.  Punktami Payback można również płacić tak samo jak gotówką, czy też kartą.  Dzięki temu program Payback ułatwia oszczędzanie.

Kto jest partnerem Payback?

Partnerów Payback jest bardzo wiele i wciąż pojawiają się nowi. Do najważniejszych należy Allegro, stacje BP, Orange. Empik, Real, Groupon, Komputronik i wiele innych. W tej chwili program ten skupia wokół siebioe ponad trzystu partnerów