Zarabianie w Internecie

Zarabianie w Internecie

Na zarabianie w Internecie jest bardzo wiele patentów. Niekiedy są to kwoty drobne, a innym razem całkiem spore. Czasami również za jakąś aktywność można zyskać doładowanie, bądź gadżet. Wszystko zależy od tego, na jaką formę zarabiania się zdecydujemy. Należy jednak pamiętać, że rzadko kiedy dzięki zarabianiu w Internecie można się utrzymać

 

Freelance

Potrafisz pisać teksty, tworzyć strony internetowe, pozycjonować strony? To świetnie, jesteś na prostej drodze, by zarabiać w Internecie. Możesz bowiem stworzyć port folio i ogłaszać swoje usługi na własnej stronie, forach, czy serwisach ogłoszeniowych.

 

Ankiety

Wiele stron oferuje płatne ankiety. Wystarczy w standardowej ankiecie wyrazić swoją opinię. Zwykle zajmuje to maksymalnie kwadrans. Za jedną tego typu ankietę można otrzymać od 3 do nawet piętnastu złotych. Minusem tej metody jest częstotliwość ankiet. Zdarza się, że ankiet do wypełnienia jest maksymalnie kilka w miesiącu

 

Kasa za czytanie i oglądanie

Zarobić można również na oglądaniu określonych stron, artykułów, czy nawet reklam. Pieniądze można również uzyskać za określoną aktywność, np.: zarejestrowanie się, czy wysłanie zapytania. Tego typu strony rzadziej proponują żywą gotówkę, a częściej punkty, które można wymieniać na doładowania, gadżety, czy kupony rabatowe.

 

Reklama na własnej stronie

Zarobić można również korzystając z Google adSense. Usługa ta pozwala na umieszczenie reklam na własnej stronie, czy blogu. Reklamy te dostosowane są do tematyki strony. Wysokość wypłaty uzależniona jest od ilości wyświetleń reklamy. Zatem im popularniejsza jest nasza strona, tym więcej zarobimy na reklamach na niej umieszczonych.

 

Szybkie zarabianie w Internecie

Niestety, tutaj muszę rozczarować wszystkich tych, którzy oczekują kokosów z zarabiania w Internecie. Podane wyżej metody pozwalają na zarobienie, nie są to jednak wielkie kwoty, a z pewnością już nie szybkie.  Każda strona i osoba, która tak twierdzi pragnie jedynie przyciągnąć do siebie rzeszę nieświadomych klientów.