Bonusy do OC Komfort w TUiR Warta

Warta oferuje swoim bezszkodowym klientom przy kontynuacji polisy w pakiecie OC Komfort dodatkowe gratisy:

  • ochronę zniżek po jednej szkodzie bez limitu wartości szkody.

Klient, który miał już ubezpieczenie OC i teraz chce je odnowić na kolejny rok, otrzyma gwarancję ochrony zniżek bez limitu. Oznacza to że w razie spowodowania jednej szkody w trakcie trwania polisy, będzie mógł wznowić ubezpieczenie w Warcie na kolejny rok bez utraty zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia.

Opcję ochrony zniżek otrzymują również klienci kupujący OC Komfort Warty po raz pierwszy, z tym, że w ich przypadku z limitem szkody do 5 tys zł. Jeśli natomiast klient przejeździ rok ostrożnie, bez szkody, to odnawiając umowę w kolejnym roku otrzyma gwarancję ochrony zniżek bez tego limitu.

  • podwojenie sumy ubezpieczenia NNW

Przy przedłużaniu ubezpieczenia OC na kolejny rok w ramach Pakietu OC Komfort, Warta podwaja sumę tradycyjnego ubezpieczenia NNW bez dodatkowych opłat. Na przykład, jeśli klient w poprzednim roku wybrał NNW z sumą ubezpieczenia 20 tys. zł, to przy odnowieniu dostanie w tej samej cenie polisę z sumą ubezpieczenia 40 tys. zł.

  • „WARTA OC Szybka Wypłata”

W ramach tego produktu Warta likwiduje szkody w pojazdach klientów (do 5 tysięcy zł), wyrządzonych przez kierujących innymi pojazdami, ubezpieczonych w zakresie OC w innych towarzystwach. Wielu kierowców deklaruje zakup naszego ubezpieczenia OC właśnie dzięki możliwości skorzystania z tej opcji.

Ten produkt dodawany jest także gratisowo do nowych umów ubezpieczeń OC Komfort.