Kpir oraz ryczałt

KPiR oraz Ryczałt ewidencjonowany

Książka Przychodów i Rozchodów KPiR – prosto i tanio dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów jest niezwykle ważnym dokumentem w firmie. To podstawowe źródło wiedzy o przychodach i kosztach. Jest podstawą do kontroli dla urzędu skarbowego. Przedsiębiorca chcący samodzielnie prowadzić KPiR musi wykazać się dużą znajomością przepisów, skrupulatnością, dokładnością, a do tego dysponować sporą ilością czasu. Zatem lepiej jest poświęcić czas na rozwój firmy i zwiększanie jej przychodów, a papierkową robotę powierzyć specjalistom. Biuro rachunkowe Petra oferuje Państwu usługi księgowe najwyższej jakości. Cechuje nas rzetelność i dokładność, usprawnienia systemu jakimi dysponuje, umożliwia bardzo dobrą współpracę z klientami przy pomocy komputera i internetu. Ów całodobowy dostęp do dokumentów Państwa firmy umożliwia zweryfikowanie i dotarcie do potrzebnych informacji nawet poza godzinami pracy biura, a w zależności od wybranego modelu, internetowe biuro rachunkowe Petra może wykonywać pełen zakres prac związanych z prowadzeniem KPiR.

Cennik biura rachunkowego dla KPiR (Książka przychodów i rozchodów) oraz Ryczałtu ewidencjonowanego*

KpiR micro business small business medium business medium business++
do 30 dok. 80-100 dok. 190 – 250 dok. 450 – 500 dok.
Nowoczesna Firma 75,00 zł 125,00 zł 175,00 zł 300,00 zł
dodatkowy dokument 1,00 zł 0,75 zł 0,50 zł 0,50 zł
Klasyczne Biuro 150,00 zł 250,00 zł 350,00 zł 600,00 zł
dodatkowy dokument 2,00 zł 1,50 zł 1,00 zł 1,00 zł

Podane ceny są cenami netto do których należy doliczyć wartość podatku VAT wg obowiązującej stawki. Ilości dokumentów to przykładowe progi.

Przez „dokument” należy rozumieć dokument, który podlega księgowaniu (tzw. dowód księgowy), czyli dokumenty kosztowe, sprzedażowe, noty księgowe, dowody wewnętrzne, listy płac itp.

„Księgowe zamknięcie roku„, czyli sporządzenie zaznania rocznego wyłącznie na podstawie dokumentów rozliczanych w biurze rachunkowym Petra z działalności gospodarczej, nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. W przypadku, gdy do rozliczenia muszą być dołączone inne czynniki, np. inne źródła dochodu, rozliczenie ze współmałżonkiem, ulgi – nasi klienci otrzymują zniżkę.                                                              Zobacz szczegóły»

Podane ceny dotyczą dostępu do Petra24.pl dla jednego użytkownika, tzn. jeden login i hasło umożliwiające jednoczesną pracę tylko jednego użytkownika, przy czym ten sam użytkownik może logować się w różnym czasie z różnych miejsc, np. z biura i z domu lub z innego dowolnego miejsca.

Księgowość online – w Petra to możliwe! Dla wygody naszych Klientów udostępniamy program Petra24, który zwiększa kontrolę nad dokumentami firmowymi przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu, jaki muszą Państwo poświęcić na obsługę Księgi Przychodów i Rozchodów. Tylko internetowe biuro rachunkowe Petra jest tak przyjazne Klientowi. Więc jeśli cenią sobie Państwo oszczędność czasu – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Na pewno nie zawiedziemy oczekiwań i udzielimy profesjonalnego wsparcia Państwa przedsiębiorstwu.

*) Biuro rachunkowe Petra sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do indywidualnej wyceny obsługi księgowej. Ostateczna cena usługi może ulec obniżeniu lub podwyższeniu w następujących przypadkach:
– masowa sprzedaż, np. sklepy internetowe, kasy lub drukarki fiskalne,
– obsługa dokumentów walutowych,
– występowanie w działalności firmy operacji wymagających większego nakładu pracy księgowej, np. wycena produkcji,
rozdzielniki kosztów,
– ponadstandardowe wymagania klienta, np. prowadzenie księgowości zarządczej.

Informacje dodatkowe:

  • Do prowadzenie ewidencji ryczałtowych oraz książki przychodów i rozchodów polecamy Państwu e-usługę Petra24.pl – szczegóły na www.petra24.pl
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, VAT i rozliczanie podatku VAT możliwe jest w obydwu modelach współpracy.
  • Jeśli profil Państwa działalności wymaga od Was przygotowywania okresowych sprawozdań finansowych lub będą potrzebne do banku, bądź innej instytucji, opracujemy je dla Państwa zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.